Nasi partnerzy

 "O-W" S.A. to firma z długoletnim doświadczeniem działająca na rynku szaf wnękowych od ponad 20 lat. "O-W" S.A. swoją działalność koncentruje wokół trzech powiązanych ze sobą gałęzi branży. Firma jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem szaf wnękowych. Drzwi przesuwne oraz podzespoły pozwalają na pełną kompletację elementów każdej szafy do zabudowy. Współpracuje i jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim francuskiego producenta profili stalowych SOGAL. Ofertę uzupełniają dodatkowo profile aluminiowe własnej konstrukcji, jak również bogata oferta kolorystyczna wypełnień szklanych i z płyty wiórowej.

 

PPiH RESTOL Sp. z o. o. Spółka została zarejestrowana w 1988 roku jako jedna z pierwszych tego typu na terenie Podkarpacia. Dziś firma RESTOL sprzedaje swoje renomowane wyroby na obszarze niemal całego kraju, jak również za granicą. Załoga liczy ponad 200 osób. RESTOL to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji mebli oraz frontów meblowych. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim kompetencjom pracowników firma osiągnęła wysoką jakość swoich produktów i stała się znaczącym producentem w branży meblarskiej. 

 

 Ponad 20 lat temu, jako pierwsza w Europie, słoweńska firma Kolpa d.d. rozpoczęła produkcję nowoczesnego materiału mineralno-akrylowego Kerrock. Powstaje on z połączenia wodorotlenku glinu i polimeru żywicy akrylowej (solid surface). Kerrock urzeka nas swoją świeżością i czystością formy. Łączy w sobie siłę natury i zalety materiałów kompozytowych. Bogaty wybór kolorów i wymiarów pozwala tworzyć z Kerrock innowacyjne projekty.

W Polsce Kerrock dostępny jest od 1996 roku

 

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 5 700 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu.

 

Mając świadomość, że jakość produktów jest zależna od nowoczesnego parku maszynowego oraz wykwalifikowanej kadry pracowników spółka stale inwestuje w oba obszary. Produkcja oparta jest na urządzeniach firm: Wemhöner, Biesse, Tecnolegno, Weeke, Busellato, Homag, SCM Stefani, Barberan, Andreoni i Scheer. Współpracuje również z czołowymi polskimi i zagranicznymi dostacami półfabrykatów. Partnerami są m.in.: ABET Laminati, Arpa, Egger, Finsa, Formica, Lamicolor, Polyrey, Resopal, Sonae Industria, Alfatherm, Gislaved, Folie, Klöckner Pentaplast, Renolit, Durante &Vivan, Henkel, Jowat, Kronospan I Pfleiderer.

 

Płyta wiórowa jest trójwarstwowym tworzywem drzewnym o szlifowanej powierzchni, powstałym w wyniku sprasowania cząstek drewna przy zastosowaniu jako spoiwa żywic mocznikowo - formaldehydowych. Warstwa wewnętrzna zbudowana jest z wiórów grubszej frakcji, natomiast warstwy zewnętrzne z bardzo drobnych i cienkich wiórów - mikrowiórów. Dzięki temu powierzchnia charakteryzuje się niską chropowatością oraz dużą wytrzymałością na odrywanie powierzchni.

Katalog produktów

Katalog produktów
Zapraszamy do naszego nowego działu, który zawiera gotowe produkty.

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...