Kamień naturalny jest najlepszym budulcem, gdyż cechuje go trwałość, która łączy się ze stosunkowo niską ceną.

Z tego względu klienci często decydują się na blaty kamienne w kuchni jak i łazience, gdzie ważna jest jakość materiałów, jak i ich walory estetyczne. Chętnie wybierane są zatem blaty granitowe, cechujące się niepowtarzalną paletą kolorów i ich poszczególnych odcieni oraz tym, że są odporne na zarysowania, wysoką temperaturę oraz wilgoć. Tak więc jest to produkt łączący zarówno walory funkcjonalne jak i estetyczne. Dodatkowo blaty granitowe łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystywany przez nas kamień pochodzi z Polski oraz różnych części świata.

Z pośród stosowanych kamieni wyróżniamy Granit, Marmur, Onyx. Warto również nie zapominać o takich materiałach jak Spieki kwarcowe, Kwarcyt oraz Konglomerat.

Przykładowe kolory kamienia:

Bezpłatny Projekt
close slider

Pomiar u Klienta oraz wstępny projekt komputerowy wraz z wizualizacją są bezpłatne.

W trakcie pracy nad projektem aranżacji mebli kuchennych oraz dużą ilością zmian w wykonywanej wizualizacji, koszt takich zmian jest ustalany indywidualnie z klientem, który to koszt zostaje anulowany w momencie wykonania zabudowy. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane przez Państwa wskazówki drogą e-mailową.

Realizacja zamówień na meble kuchenne to od 2 do 8 tygodni (w zależności od wybranych materiałów). Czas realizacji zamówień szafy/garderoby to około 2 tygodnie od daty podpisania umowy.

Po podpisaniu umowy klient ma prawo w ciągu 24 h zrezygnować z zamówienia i odebrać całość zaliczki.

Możemy jednocześnie wykonać aranżację całego mieszkania, których wykończenie można również nam zlecić.

Podczas ustalania zakresu prac związanych z aranżacją ustalamy z klientem czego od nas oczekuje.

Możemy wykonać sam projekt, który przekazujemy z wszystkimi wytycznymi, możemy również nadzorować jego wykonanie przez ekipy wskazane przez inwestora.

Jednym z rozwiązań jest również kompleksowa usługa polegająca na:

- zaprojektowaniu i aranżacji mieszkań

- dostarczeniu wybranych materiałów (oświetlenie, meble, płytki itp)

- wykonaniu kompleksowo usługi remontowej oraz montażu akcesoriów

W takich przypadkach wycena ustalana jest indywidualnie.