projekty mebli aranżacje wnęrtrz

Projekty mebli wraz z wizualizacjami przygotowujemy komputerowo.

Tworzone przez projektantów architektów wnętrz wizualizacje pozwalają niejednokrotnie rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie wizerunku zamawianych przez klienta mebli oraz wyglądu całego pomieszczenia.

Bogata kolorystyka dostępnych materiałów, wypełnień i profili wykończeniowych pozwala na stworzenie ciekawych i niepowtarzalnych aranżacji.

Jedznocześnie podczas wymiany starych mebli na nowe jak i równiez przy projektowaniu nowej zabudowy czy przestrzeni bardzo często wymagane jest przeprowadzenie remontu lub wykończenia pomiesczeń.

W tej kwestji również jesteśmy w stanie Państwu pomóc zapewniając odpowiednio wykwalifikowaną załogę specjalizującą się w danej dziedzinie. 

Oferujemy kompleksowe przygotowanie ( remont / modernizację ) pomieszczenia pod potrzeby stworzonego projektu co z pewnością pozwoli Państwu w przyszłości uniknąć niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Rozpoczęcie prac projektowych w uzgodnieniu z pracami remontowymi uchroni od wielu komplikacji i przeróbek.

W ofercie naszej znąjdą Państwo następujące usługi:

- układanie glazury i terakoty

- malowanie

- różnego rodzaju usługi hydrauliczne

- instalacje elektryczne (podłączenia sprzętu z możliwością podbicia gwarancji)

- zabudowy gips karton G.K.

- sufity podwieszane

Planując zabudowę kuchenną bardzo ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu a także przygotowanie odpowiednich i prawidłowo rozmieszczonych instalacji do jego podłączenia. Bardzo istotne jest również właściwe przygotowanie podłóg, ścian i ich powierzchni oraz sposobu ich wykończenia, określenie właściwego oświetlenia i jego rozmieszczenie.

                   

 

 

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Katalog produktów

Katalog produktów
Zapraszamy do naszego nowego działu, który zawiera gotowe produkty.

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...