Meble nietypowe

sklepy - hotele - apteki

 

Meble nietypowe

Oprócz mebli kuchennych oraz szaf wnękowych wykonujemy również meble nietypowe. Do mebli nietypowych można zaliczyś garderoby, recepcje, lady oraz różnego rodzaju regały, zabudowy wnęk, zabudowy przestrzeni sklepów, salonów fryzjerskich, kosmetycznych, hoteli, biura itp.

Podzczas realizacji zamówień na meble nietypowe niejednokrotnie podczas relizacji zamówienia na niekonwencjinalne rozwiązania potrzene są rownież usługi remontowe.

Dlatego właśnie idąc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w stanie pomóc zarówno przy aranżacji danego pomieszczenia jak i w kolejnych etapach przeprowadzić remont lub modernizację polegającą na usługach:

- układanie glazury i terakoty

- malowanie

- różnego rodzaju usługi hydrauliczne

- instalacje elektryczne (podłączenia sprzętu z możliwością podbicia gwarancji)

- zabudowy gips karton G.K.

- warstwowe sufity gips karton

- sufity podwieszane

- docieplenia poddaszy

- tapetowanie

Wszystkie tego typu prace są wówczas wykonywane i nadzorowane przez naszą firmę co pozwala Państwu zaoszczędzić czas na poszukiwania poszczególnych wykonawców.

Ekipa nasza ponieważ pracuje ze sobą już od wielu lat, jest zgranym zespołem fachowców działających wspólnie i w porozumieniu.

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Katalog produktów

Katalog produktów
Zapraszamy do naszego nowego działu, który zawiera gotowe produkty.