Meble łazienkoweŚwiadczymy usługi, które pozwolą na stworzenie idealnej aranżacji pokoju kąpielowego. Przygotowujemy bowiem meble łazienkowe na zamówienie dla Klientów z Warszawy i okolic. Tworzymy konstrukcje o bardzo dobrych cechach użytkowych i estetycznych. Przygotowujemy bowiem szafki, które zapewniają optymalną ilość miejsca do przechowywania kosmetyków, chemii, a także przyrządów toaletowych. Jednocześnie dbamy o efektowne wykonanie całości.

Wykonujemy meble łazienkowe na wymiar bazując na takich materiałach, jak:

  • płyty MDF lakierowane,
  • płyty MDF foliowane,
  • płyty MDF fornirowane,
  • tradycyjne płyty meblowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Poszczególne komponenty dopasowujemy do aranżacji wnętrza. Wspólnie z Klientami ustalamy kolor i odcień oraz rodzaj materiału, a także wielkość szafek. Jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe dodatki w postaci luster bądź stylistycznie dopasowanych okuć. Dbamy, aby wszystkie elementy tworzyły spójną estetycznie całość.

Przywiązujemy ogromną wagę do funkcjonalności zaproponowanych rozwiązań. Wprowadzamy do naszych mebli łazienkowych rozwiązania, które zapewniają użytkownikom komfort korzystania na co dzień z konstrukcji. Szafki pod umywalkę lub nad zlew dostosowujemy do ich przeznaczenia. Możemy przygotować mebel z wysuwaną, jedną dużą szufladą, gdzie przechowywane będą detergenty i środki czystości, jak też elegancką szafeczkę z lustrem do makijażu i półeczkami na kosmetyki.

Projektowanie mebli łazienkowych nie wyczerpuje naszej oferty w zakresie usług realizowanych w przestrzeni kąpielowej. Ponadto podejmujemy się między innymi:

  • układania glazury i terakoty,
  • malowania ścian,
  • wykonania zabudowy z karton-gipsu,
  • przygotowania sufitów podwieszanych,
  • podłączenia sprzętu z podbiciem gwarancji,
  • realizacji różnego rodzaju usług hydraulicznych.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz łazienkowych. Usługi świadczymy dla Klientów z Warszawy oraz okolic. Prace wykonujemy sprawnie przy stałej konsultacji oraz bieżącej informacji Klientów o postępach prac.


        

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Katalog produktów

Katalog produktów
Zapraszamy do naszego nowego działu, który zawiera gotowe produkty.

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...