szkło z grafiką 

SZKŁO Z GRAFIK to niewyczerpalne źródło upiększania przestrzeni, która Państwa otacza. Nieograniczona ilość motywów graficznych oraz sposobów ich stosowania powoduje, że sami nie jesteśmy w stanie określić ram w jakich możemy wykończyć Państawa pomieszczenia.

  • Szkło w kuchni – szkło nad blatem w kuchni, tzw. panel kuchenny zamiast tradycyjnej glazury czy gresu, fronty kuchenne z grafiką, ekran kuchenny itp.
  • Szafy z grafiką – motywy graficzne stosowane w drzwiach przesuwnych (na całej powierzchni drzwi, lub jako wstawki pomiędzy lacobel lub płytę), fronty otwierane klasycznie itp.
  • Meble z grafiką – biurka z grafiką, meble łazienkowe z grafiką, np. fronty szafek, fronty szuflad, blaty itp.
  • Grafika w łazience – panele szklane wykorzystujemy również jako uzupełnienie przestrzeni na ścianie w łazience, wstawki pomiędzy płytkami, szkło zamiast płytek, szkło z grafiką zamiast kafli, grafika na szkle montowana na całą powierzchnię ściany.

 

 

 

             

 

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...