o firmie

Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, O-W, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie projektowaliśmy i wykonywaliśmy szafy wnękowe, meble wolnostojące, garderoby, komody, szafki łazienkowe oraz zabudowy dla sklepów, aptek, przedszkoli, szkół i instytucji publicznych.

Po kilku latach działalności i rozwoju dołączyliśmy na rynek mebli kuchennych. Obecnie znajdziecie Państwo tutaj naszą ofertę obejmującą m.in.:

  • aranzacje wnętrz polegającą na zaprojektowaniu jak zaplanować wykończenie mieszkania, oraz wykonaniu stworzonego projektu - więcej na podstronie aranżacje wnętrz,
  • remonty i wykończenia mieszkań (kupowanych na rynku wtórnym jak i od dewelopera) - więcej na podstronie remonty i wykończenia
  • meble kuchenne na zamówienie (szafki kuchenne, fronty kuchenne, blaty kuchenne, meble kuchenne do zabudowy - więcej na podstronie meble kuchenne),
  • szafy wnękowe na wymiar (także wyposażone w drzwi przesuwne - więcej na podstronie szafy wnękowe),
  • różnego rodzaju meble nietypowe oraz meble na wymiar wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta takie jak: biurko, regał na książki, szafka RTV, szafka na buty itp. - więcej na podstronie meble na wymiar.  

Pracujemy w młodej ale doświadczonej kadrze osób, których jedną z pasji jest projektowanie, produkowanie oraz montaż mebli. Służymy doradztwem w kwestii wykończenia naszych produktów a także praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

W obecnej chwili posiadamy wystawę przykładowych rozwiązań w miejscowości Warszawa Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 124 paw 4. Obszar naszego działania to cała Warszawa jak również okolice takie jak np.: Pruszków, Piastów, Michałowice, itd.

Możemy polecić Państwu wykwalifikowaną ekipę hydrauliczną i elektryczną z którymi współpracujemy a których rzetelność potwierdziło już wielu zadowolonych Klientów.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie ( remont / modernizację ) pomieszczenia pod potrzeby stworzonego projektu co z pewnością pozwoli Państwu w przyszłości uniknąć niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Rozpoczęcie prac projektowych w uzgodnieniu z pracami remontowymi uchroni od wielu komplikacji i przeróbek.

W ofercie naszej mogą Państwo również znaleść również takie usługi jak:

- układanie glazury i terakoty

- malowanie

- różnego rodzaju usługi hydrauliczne

- instalacje elektryczne (podłączenia sprzętu z możliwością podbicia gwarancji)

- zabudowy gips karton G.K.

- sufity podwieszane

Planując zabudowę kuchenną bardzo ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu a także przygotowanie odpowiednich i prawidłowo rozmieszczonych instalacji do jego podłączenia. Bardzo istotne jest również właściwe przygotowanie podłóg, ścian i ich powierzchni oraz sposobu ich wykończenia, określenie właściwego oświetlenia i jego rozmieszczenie.

 

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...