Meble na wymiar Warszawa

Meble na wymiar

Wykonujemy również meble na wymiar, zabudowy poddaszy oraz zabudowy przestrzeni o nietypowych kształtach dostosowane do Państwa wnętrz oraz potrzeb. Nasza oferta obejmuje meble kuchenne, szafy wnękowe, garderoby a także meble nietypowe.

Wszystkie projekty mebli przygotowujemy jako projekty komputerowe. Obsługujemy zarówno firmy, jak i odbiorców indywidualnych.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, w której wspólnie z architektem wnetrz możecie Państwo stwożyć wspólną aranżację mebli. Obsługujemy klientów z Warszawy oraz okolic.

Oferujemy profesjonalne meble pod wymiar. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, dlatego większość realizacji związanych z meblami na wymiar wykonywana jest na terenie Warszawy oraz okolic. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w kwestii mebli na wymiar. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami, które mogą Państwo obejrzeć w galerii w dziale "meble na wymiar".

Meble na wymiar - przykłady realizacji mebli na wymiar poniżej:

Zabudowa pod schodami      Szafa narożna      Zabudowa AGD pod telewizor        

 

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Katalog produktów

Katalog produktów
Zapraszamy do naszego nowego działu, który zawiera gotowe produkty.

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...