Meble kuchenne na wymiarMeble kuchenne

Przygotowujemy zabudowy odznaczające się wyjątkowym stylem i funkcjonalnością. W ramach oferty wykonujemy bowiem kuchnie na wymiar dostosowane do konkretnych pomieszczeń na wielu płaszczyznach. Uwzględniam bowiem charakter aranżacji i dopasowujemy do niego rodzaj wykończenia frontów. Jednocześnie istotne znaczenie ma dla nas zagwarantowanie jak najlepszych walorów użytkowych. Z uwagą wprowadzamy do naszych projektów różnego rodzaju rozwiązania konstrukcyjne, a także chętnie korzystamy z nowości technicznych.

Meble kuchenne przez nas realizowane posiadają korpusy wykonane z:

 • płyt laminowanych
 • płyt fornirowanych.

Przy ich konstruowaniu wykorzystujemy akcesoria uzupełniające renomowanych firm (BLUM, FGV, GTV, NOMET, GAMET, HETTICH, REJS oraz PEKA) np. kosze, wieszaki, uchwyty meblowe, prowadnice do szuflad i wiele innych.

W zakresie mebli kuchennych możemy zaproponować fronty:

 • z litego drewna,
 • fornirowane,
 • z MDF lakierowanych (na dowolny kolor w macie, półmacie, połysku),
 • z MDF oklejanego folią (w kilku odcieniach)
 • aluminiowe marki ZOBAL (z wypełnieniem szklanym w różnych kolorach i grafikach na przeszkleniach),
 • ramowe z dowolnie wybranym przez Klienta wypełnieniem.

Możemy również zaproponować blaty dostosowane do zaprojektowanych mebli kuchennych. Proponujemy blaty:

 • tzw. postforming o różnej grubości (#28 mm, #38 mm, #49 mm oraz #74 mm),
 • granitowe i marmurowe,
 • z konglomeratu (w szerokiej palecie kolorystycznej),
 • z HPL (w różnych dekorach i grubościach).

Umożliwiamy stworzenie kompleksowej zabudowy –zarówno w nowych kuchniach na wymiar, jak i pomieszczeniach oddanych do remontu bądź modernizacji. Wprowadzamy do naszych konstrukcji nowe, sprawdzone rozwiązania techniczne, które ułatwiają wykonywanie szeregu czynności – od przechowywania zapasów aż po przygotowywanie posiłków. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy, ale też przyjmujemy zlecenia od osób z okolic stolicy.


Kuchnie na wymiar białe


Przygotowujemy dla naszych Klientów modne propozycje zabudowy. Wykonujemy białe kuchnie na wymiar. Jest to trend, który od kilku sezonów bardzo mocno przebija się we wnętrzarstwie. Odznacza się wyjątkowo nowoczesnym i minimalistycznym charakterem. Tworzymy przestrzenie w pełni wykorzystując kolor biały przy meblach i sprzęcie.


Wysoki połysk


Zainteresowaniem wśród miłośników nowoczesnego wzornictwa cieszą się meble z frontami i blatami utrzymanymi w wysokim połysku. Idealnie gładka nawierzchnia w połączeniu z szerokim wyborem kolorystycznym pozwala przygotować niezwykle atrakcyjne zestawienia – odpowiednio dopasowane do wyglądu i stylu wnętrza.


Lite drewno


Wykorzystujemy piękno naturalnego materiału. Przygotowujemy meble kuchenne na zamówienie z litego drewna, dzięki czemu konstrukcje cechuje szczególna estetyka o nieco rustykalnym charakterze. Fronty szafek mogą być przygotowane zgodnie z preferencjami – w określonym wybarwieniu oraz z wykorzystaniem określonego stylu żłobień.


Klasyczne


Dla miłośników tradycji możemy zaproponować klasyczne meble kuchenne. W estetyce wyraźnie widać elementy drewniane lub ze stylizowanego MDFu. Nawet najdrobniejsze detale są szczegółowo dobierane, aby zagwarantować jak najlepsze dopasowanie estetyczne. Pomimo tradycyjnego stylu dbamy o nowoczesne rozwiązania techniczne.


Kuchnie kolorowe


Przygotowujemy kuchnie na wymiar dla wszystkich, którzy uwielbiają grę kolorów. Wykonujemy meble na zamówienie w nawet najbardziej finezyjnych zestawieniach barw. Możemy zaproponować fronty szafek w różnych barwach i odcieniach, dekorach i deseniach, a także bardzo atrakcyjne wizualnie blaty. Realizujemy wymarzone koncepcje.


Kuchnie mieszane


Połączenie rozmaitych kolorów, odmiennych faktur i różnych materiałów pozwala tworzyć nam mieszane kuchnie na wymiar. Odznaczają się bardzo ciekawym wizualnie wyglądem. Umożliwiamy stworzenie zabudowy o odmiennych frontach szafek górnych i dolnych. Eklektyczne zestawienia pozwalają na osiągnięcie bardzo ciekawych efektów.

O Firmie

O Firmie
Działalność nasza rozpoczęła się w roku 1997 współpracą z takimi firmami jak Komandor, Raumplus, Stanley, Senator, Indeco, Sevroll. Wówczas głównie...

Bezpłatny projekt

Bezpłatny projekt
Projekty komputerowe wraz z wizualizacją, wycena mebli oraz pomiar u Klienta są bezpłatne. Wykonujemy również wstępne wyceny w oparciu o przesłane...